Your message was sent successfully
Ja rodas kādi jautājumi, zvaniet
(+371) 29 113 777

Aktivitātes

Lai spēstu sajust lauku garu, apvienojiet brīvdienas viesnīcā Meke ar apkārtnē pieejamām aktivitātēm.

Lai iepazītu vairāk apkārtni, variet izvēlēties kādu no piedāvājumiem šeit zemāk vai arī ielūkoties Discover Latvia mājas lapā, kur variet atrast sev vispiemērotāko aktivitāti, lai gūtu vēlamo pieredzi.

Pēc aziraujošām ekskursijām varēsiet atgriezties atpakaļ viesnīcā Meke, kur sagaidīs komfortabla un mājīga istaba.

Māksla

Keramikas darbnīca

Keramikas darbnīcu «Cepļi» vada latviešu keramikas mākslas meistare Ingrīda Žagata, kura kopj tradicinālo mālu podniecību, dedzinot savus radītos mākslas darbus atklātas liesmas krāsnī.

Māksla

Kalēja mācību stunda

Pie Gata Pīpkalēja var izmēģināt āmura smagumu, iegūt interesantas zināšanas un vērot demonstrāciju. Kopā ar viņu var izgatavot arī kādu mākslas darbu. www.smede.lv

Vietas

Liepupes evaņģēliski luteriskā baznīca

Liepupes baznīca tika celta celta laikā no 1777. gada līdz 1783. gadam. Baznīca ir neparasta ar savu īpatnējo zvanu torņa novietojumu – sānos. Tāpēc altārs nav baznīcas malā, bet gan vidū. Baznīcas zvans izliets jau 1634. gadā, bet ērģeles iegādātas 1834. gadā.

Izklaide

Minhauzena muzejs

Minhauzena muzejs palīdz atdzimt atmiņā stāstiem par pulkveža Hieronīma Kārļa Frīdriha barona fon Minhauzena neticamajiem piedzīvojumiem no 18. gadsmita. Muzejs apvieno visdažādākās aktivitātes.

Minhauzena meža takas ved cauri Vidzemes mitrāju mežam. Garākā taka aizvedīs Jūs līdz pašai jūrai.

Mazākos apmeklētājus iepriecinās Baltijas valstīs lielākais atrakciju kuģis, uzbūvēts no koka. Kuģa garums ir 30 metri, bet platums – 4,5 metri. Savukārt masts, uz kura plīvo Minhauzena karogs – sniedzas 15 metru augstumā.